Praca

Operator maszyn CNC - Tokarz/Frezer

Miejsce pracy: Lublin

Opis stanowiska

  • wykonywanie operacji technologicznych obróbki skrawaniem zgodnie z instrukcją i dokumentacją,
  • utrzymanie odpowiedniego stanu technicznego oraz dbanie o prawidłowa eksploatacje powierzonych narzędzi i maszyn,
  • przestrzeganie standardów i procedur obowiązujących w firmie,
  • dbanie o dobre imię i wizerunek firmy,
  • stałe podnoszenie wiedzy i kwalifikacji.

Wymagania

  • wykształcenie zawodowe (preferowane techniczne),
  • roczne doświadczenie w pracy przy obsłudze tokarki sterowanej numerycznie,
  • Znajomość rysunku technicznego,
  • Umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych typu: suwmiarka, mikrometr itp.

Oferujemy

  • stabilną pracę,
  • ciekawą, mało seryjną pracę,
  • wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia,
  • praca na nowoczesnych narzędziach i maszynach,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • bardzo dobrze wyposażone stanowisko pracy,
  • dostęp do niezbędnych materiałów,
  • wsparcie doświadczonej kadry,
  • pracę na nowoczesnych obrabiarkach CNC,
  • świadczenia socjalne, Karty Multisport, opieka medyczna, dofinansowania.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesyłanie aktualnego CV wraz ze zdjęciem oraz listem motywacyjnym adres e-mail:  sekretariat@cewar.com.pl z dopiskiem stanowiska w temacie maila.

CV powinno zawierać poniższą klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Współpracują z nami

CEWAR Więch Spółka Jawna

ul. Pancerniaków 1B
20-331 Lublin

Recepcja
tel. +48 81 745 90 42
fax. +48 81 745 90 47
tel./fax. +48 81 748 16 19
cewar@cewar.com.pl
dystrybucja@cewar.com.pl
Kosz Na Zakupy