Unlimited accessaccepts products 24/7
flexibilityplace it anywhere
MonitoringGet access to information such as the number of returned products
easy to usesimple machine with intuitive operation
Stash Configurations
| Parameter | Value |
| Height | 2000 mm |
| Width | 890 mm |
| Depth | 1000 mm |
| Tension | 230 VAC – 50 Hz |
| Power consumption | 5/80 W |
| Max. drum load | 300 kg |
| Weight | 135 kg |