IRDrawer PRO
Cost reduction
Save time
Control
Reporting
Technical specification
| Parameter | Value |
| Height | 1800 mm |
| Width | 700 mm |
| Depth | 520 mm |
| Tension | 230 VAC – 50 Hz |
| Power consumption | 5/80 W |
| Max. drum load | 45 kg |
| Weight | 250 kg |
Compact product distribution machine
Cost reduction
Save time
Control
Reporting
| Parameter | Value |
| Height | 1800 mm |
| Width | 700 mm |
| Depth | 520 mm |
| Tension | 230 VAC – 50 Hz |
| Power consumption | 5/80 W |
| Max. drum load | 45 kg |
| Weight | 250 kg |