Integrujemy
produkty i rozwiązania
dla przemysłu.

AdobeStock_227987910 - CEWAR Więch Spółka Jawna

Jak to działa?

Cewar Integrator to usługa usprawniająca działanie Twojego biznesu poprzez połączenie procesów produkcji i dystrybucji. Integrując ze sobą te dwa krytyczne obszary możemy zapewnić indywidualne i kompleksowe rozwiązanie.

Integrator pomaga przedsiębiorstwom utrzymać konkurencyjność, zapewniając zasoby, których potrzebują, aby szybko reagować na zmieniające się warunki rynkowe.

Powiedz nam czego potrzebujesz,
a my znajdziemy rozwiązanie.

Nasza oferta to nie tylko dystrybucja narzędzi, urządzeń i maszyn renomowanych producentów, ale również świadczenie specjalistycznych usług z zakresu produkcji.

Właśnie te obszary – dystrybucji i produkcji – płynnie się u nas przenikają, przez co tworzymy całościowe rozwiązanie. Jesteśmy obecni na każdym etapie realizacji zlecenia, od projektu i wykonania, poprzez dystrybucję, aż po logistykę. A wszystko w celu zoptymalizowania procesów i kosztów Twojego biznesu.

Co jest naszą
przewagą?

  • wysyłka zamówienia bezpośrednio do klienta
  • monitoring wysłanych przesyłek
  • własna flota transportowa
  • zintegrowany system identyfikacji i pozycjonowania produktów
  • nowocześnie zorganizowany magazyn wysokiego składowania
  • 2 500 m2 powierzchni magazynowo-biurowej
m1 - CEWAR Więch Spółka Jawna

Polityka jakości

Od początku istnienia, tj. od roku 1991 w naszej firmie obowiązują wysokie, restrykcyjne standardy jakości. Mając na uwadze podnoszenie poziomu jakości produkowanych wyrobów i świadczonych usług, wdrożyliśmy system zarządzania jakością potwierdzony certyfikatem ISO 9001:2008.

Wychodząc naprzeciw coraz większym oczekiwaniom stawianym przez naszych Klientów wprowadziliśmy bardzo wysokie normy jakościowe dla odbiorców przemysłu lotniczego. Funkcjonujący Zintegrowany System Zarządzania został rozszerzony w 2019 roku o certyfikat ISO BS EN ISO 9001:2015 i EN 9100:2018 technically equivalent to AS 9100D potwierdzający, że nasze produkty i usługi spełniają wysokie oczekiwania i standardy sektora lotniczego.

Uzyskane certyfikaty mają na celu nie tylko zapewnienie o najwyższej jakości naszych produktów. Są one także bardzo pomocne dla naszych Klientów, którzy dzięki spełnianym przez nas normom jakościowym, mogą z łatwością wprowadzać swoje produkty do obrotu handlowego na terenie całego świata.