nieograniczony dostępprzyjmuje produkty 24/7
elastycznośćumieść go w dowolnym miejscu
monitoringotrzymaj dostęp do informacji takich jak ilość zwróconych produktów
prosta obsługaprosty automat o intuicyjnym działaniu
Konfiguracje skrytek
| Parametr | Wartość |
| Wysokość | 2000 mm |
| Szerokość | 890 mm |
| Głębokość | 1000 mm |
| Napięcie | 230 VAC – 50 Hz |
| Pobór prądu | 5/80 W |
| Max. obciążenie bębna | 300 kg |
| Masa | 135 kg |