IRDrawer PRO
Ograniczenie kosztów
Oszczędnośc czasu
Kontrola
Raportowanie
Specyfikacja techniczna
| Parametr | Wartość |
| Wysokość | 1800 mm |
| Szerokość | 700 mm |
| Głębokość | 520 mm |
| Napięcie | 230 VAC – 50 Hz |
| Pobór prądu | 5/80 W |
| Max. obciążenie bębna | 45 kg |
| Masa | 250 kg |
Kompaktowy automat do dystrybucji produktów
Ograniczenie kosztów
Oszczędnośc czasu
Kontrola
Raportowanie
| Parametr | Wartość |
| Wysokość | 1800 mm |
| Szerokość | 700 mm |
| Głębokość | 520 mm |
| Napięcie | 230 VAC – 50 Hz |
| Pobór prądu | 5/80 W |
| Max. obciążenie bębna | 45 kg |
| Masa | 250 kg |