72 skrytkiskonfiguruj aż do 72 skrytek o różnej pojemności
modułowośćpołącz z innymi systemami, z których korzystasz
pełna analizadostęp do kluczowych informacji oraz system raportów
prawna obsługaintuicyjny interfejs oraz różne opcje załadunku
Konfiguracje skrytek
| Liczba przegród | Wysokość [mm] | Szerokość [mm] | Głębokość [mm] |
| 72 | 123,6 | 143,7 | 553 |
| 36 | 277,2 | 143,7 | 553 |
| 18 | 277,2 | 328,7 | 553 |
| 12 | 430,8 | 328,7 | 553 |
| 9 | 584,4 | 328,7 | 553 |
| 6 | 891,6 | 328,7 | 553 |
Specyfikacja techniczna
| Parametr | Wartość |
| Wysokość | 2000 mm |
| Szerokość | 1120 mm |
| Głębokość | 600 mm |
| Napięcie | 230 VAC – 50 Hz |
| Pobór prądu | 5/80 W |
| Max. obciążenie skrytki | 50 kg |
| Max. obciążenie szuflady | 100 kg |
| Masa | 295 kg |